Pridať inzerát

Content manager s maďarčinou C1+

KINTARO s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: okamžite
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš web zameraný na zľavové kupóny a články o nakupovaní hľadáme šikovného človeka s maďarčinou na úrovni aspoň C1. Náplňou práce bude tvorba a správa obsahu v maďarčine podľa redakčného plánu a po rozkukaní sa budovanie a vedenie tímu maďarsky hovoriacich kolegov.

Práca je ideálny pre rodených hovorcov, skúsenejší prekladateľa alebo pre niekoho, kto žil v Maďarsku.

KOHO HĽADÁME

✏️ Spoľahlivého človeka
Viete vysvetliť zložitú problematiku zrozumiteľne a bez zbytočnej omáčky? Ste perfekcionalista, ktorý sa chce neustále zlepšovať? Zvládate na výbornú formátovať text a ešte ho viete optimalizovať na kľúčové slová? Tak to ste náš človek.

Chceme šikovné ľudí, nie perfektné životopisy
Nemáme žiadne požiadavky na formálne vzdelanie. Požadujeme perfektná znalosť maďarčiny, češtinu alebo slovenčinu na komunikatívnej úrovni, pracovitosť, zmysel pre detail a snahu učiť sa nové veci.

Neskúsené zaučím, talentovaným dáme priestor
Nemáte s tvorbou obsahu žiadne skúsenosti? Zase taká prekážka to nie je. Odhodlanie zlepšovať sa to vynahradí, stačí prejaviť snahu. Zaučím vás a všetko vám vysvetlíme.

PONÚKAME

Pravidelný mesačný príjem podľa vašich možností
Spolupracujeme buď na DPP, alebo na faktúru. Hodinová odmena je 6 € s tým, že odmenu vyplácame mesačne bez zbytočného odkladu. Chápeme a rešpektujeme, že študenti majú skúškové a mamičkám na materskej občas ochorie dieťa.

️ Pracovať môžete kedykoľvek a kdekoľvek
Nočné sova, alebo ranné vtáča, z domova či od Machač. Je nám jedno, kedy a odkiaľ budete väčšinu času pracovať. Podmienkou je odpracovaní aspoň 40 hodín mesačne a dodržiavanie dohodnutých termínov.

Profesijný rast už za pár týždňov
Akonáhle sa zaškolíte a rozhliadnete, začneme spoločne budovať tím maďarských kolegov, ktorý rozšíri našu redakciu. Budete mať možnosť podieľať sa na výbere kolegov, na ich vedenie a budete zodpovedať za výsledky maďarskej pobočky. Stačí mať chuť na sebe pracovať.

AKO SA PRIHLÁSIŤ

V stručnosti nám prosím v maďarčine napíšte, prečo by sme si mali vybrať práve vás. Plusové body získate, keď nám popíšete svoje skúsenosti s publikovaním na internete a pridáte svoje referencie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Začiatočník (A2)

Spoločnosť Kintaro prevádzkuje sieť internetových stránok zameraných na nakupovanie a zľavové kupóny. Pôsobíme v 12 krajinách Európy a Severnej Ameriky.

Adresa spoločnosti

Balbínova 529/1
12000 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika