Pridať inzerát

Špecialista podpory zákazníkov

Kingspan Light + Air Production SVK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hornádska 1, Krompachy
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiacMzda záleží od skúsenosti kandidáta
  • Termín nástupu: 1.1.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa aktívnym členom oddelenia Zákazníckeho servisu v novovybudovanom závode v Krompachoch a začni s nami budovať svoju budúcnosť

Tvoja pracovná náplň :

• Každodenne telefonovať so stálymi aj potencionálnymi zákazníkmi
• Zadávať objednávky do informačného systému Microsoft Dynamics Navision (zaškolíme)
• Budovať, udržiavať a rozvíjať vzťahy so zverenými zákazníkmi
• Staneš sa v komunikácii so zákazníkmi hlasom našej firmy
• Spolupracovať s nákupným a logistickým oddelením, výrobou
• Poskytovanie aktuálnych informácií našim klientom
• Analýzy problémov spoločnosti, existujúcich klientov a presadzovanie vlastných návrhov
a riešení
• Riešiť prípadné reklamácie

• Zázemie úspešnej stabilnej firmy, ktorá je súčasťou medzinárodného koncernu
• Príjemné pracovné prostredie a skvelý tím kolegov
• Prácu so sortimentom kvalitných produktov
• Práca z domu (zaškolenie nutné fyzicky v sídle spoločnosti)
• Možnosti kariérneho rastu
• Kompletné hradené školenie našou spoločnosťou a podpora
• Služobný telefón + počítač
• Možnosť uplatňovať svoje skúsenosti, znalosti a nápady
• Mesačný dochádzkový bonus
• Stravné lístky v maximálnej možnej hodnote 4,80€
• Spoločenské akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, obchod, marketing

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

• Dobrý prejav v slovenskom a cudzom jazyku slovom aj písmom
• Chuť do práce a radosť z každodenného telefonovania
• Nadšenie, pro-zákaznícku orientáciu, priateľskú komunikáciu
• Záujem učiť sa nové veci
• Zmysel pre detaily, zodpovednosť a lojálnosť
• Prax na pozícii Zákazníckeho servisu / call centra je výhodou
• Dynamická a flexibilná, zodpovedná osobnosť
• schopnosť prioritizovať
• zvládať multitasking

Kingspan je svetový líder v oblasti vysokoúčinných riešení izolácie a obvodových plášťov budov. Zvyšovanie výkonnosti budov, metód výstavby a nakoniec aj života ľudí - to vedie naše tímy po celom svete.
Sme presvedčení, že musíme čeliť stavebným tradíciám prostredníctvom inovácií v oblasti moderných materiálov a digitálnych technológií, aby sme dosiahli budúcnosť čistých nulových emisií. Výrobky a systémy spoločnosti Kingspan preto zaisťujú vyššiu životnosť energie a úspory uhlíka.
Slovenská výrobná spoločnosť je jedným zo strategických bodov pre Kingspan Group. Budú sa tu realizovať investície a rozširovanie výroby v priebehu najbližších rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov