Pridať inzerát

Technik výstavby optických sieti Žilinský kraj

Kinet s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac- výkonnostne odmeny - príplatky za prácu nadčas
  • Termín nástupu: Dohodou, Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá uchádzačov na výstavbu a rozširovanie optickej siete. Jedna sa predovšetkým o zváranie optických vlákien za pomoci optických zváračiek, pomocné montážne práce pri zafukovaní optických káblov a finalizáciu výstavby optickej siete.

Ponúkame najmä stabilnú prácu v regióne, a mnoho iných zamestnaneckých výhod:

- príspevok na stravovanie
- pohyblivá zložka mzdy podľa výkonu práce
- príplatky za nadčasy
- pracovné oblečenie, služobný telefón
- odborné školenia a iné.

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky, alebo zaslaním životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT a telekomunikácie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Manuálna zručnosť
- Analyzovanie a riešenie problémov
- Osobnostný rozvoj
- Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- Samostatnosť
- Technická gramotnosť
- Spoľahlivosť.

Ďalšie požiadavky:
- stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania, ukončené minimálne odbornú spôsobilosť podľa § 21 (alebo vyššiu)
- skúsenosti s inštaláciou kabeláže sú vítané
- predošlá prax so zváraním optických vlákien je taktiež vítaná
- práca vo výškach.

Spoločnosť Kinet s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2006 a je dynamicky rastúcou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou. Špecializujeme sa na poskytovanie internetových, dátových a televíznych služieb v oblasti stredného Slovenska. V súčasnosti rozširujeme svoje pôsobenie v rámci budovania a výstavby infraštruktúry optickej sieti a hľadáme do nášho tímu nových kolegov.

Kontakt