Pridať inzerát

Samostatný účtovník

KIMEA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 950 EUR/mesiacod 950 € nástupný plat, celková mzda sa odvíja od znalostí a skúseností, po skúšobnej dobe možnosť navýšenia. Ďalšie benefity sa upresnia na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva pre klientov
- komunikácia s klientmi, s vedením spoločnosti, audítormi, inštitúciami
-spracovanie daň. priznaní DPH, DPPO, DPFO, DzMV

- práca v centre mesta, príjemné pracovné prostredie v nefajčiarskom kolektíve
- stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- práca v poprednej a uznávanej spoločnosti vo svojom odbore
- možný kariérny rast
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- 14 dní dodatkovej dovolenky navyše

V prípade záujmu nám zašlite štruktúrovaný životopis na našu mailovú adresu alebo poštovú adresu. Vybraným uchádzačom zašleme mailom pozvánku na vstupný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky

-- znalosť SW - POHODA
- znalosti a skúsenosti s komplexným vedením účtovníctva a daňovej sústavy
- aktívny prístup a chuť vzdelávať sa
- nutná prax na pozícii účtovníčky min. 3 roky
- pracovitosť
- svedomitosť
- precíznosť
- prax s podvojným účtovníctvom
- znalosť daňových zákonov, zákona o účtovníctve a s ním súvisiacich predpisov, opatrení a uznesení MF SF
- komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, flexibilita
- nekonfliktná povaha
- nefajčiar

Spoločnosť KIMEA s.r.o. je účtovno-poradenská spoločnosť.
Zaoberáme sa spracovaním účtovníctva, miezd, daňových priznaní, účtovným a daňovým poradenstvom. Spoločnosť bola založená v roku 1994, v roku 2000 sme získali certifikáty pre účtovníctvo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov