Zvárač TIG 141 FM5 1,0-5,0mm pre potrav. a farmaciu Rakusko-Wien

Kilger GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 EUR/mesiacKonkretne mzdove podmienky sa dohodnu po obdrzani dokumentov a osobnom pohovore, pripadne pracovnej skuske.
  • Termín nástupu: 24.10.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvaranie rucne 141 TIG FM5 a montaz rurok priemerov od 6,35mm do 50,8mm. Pracuje sa s materialom 316L na produkcnych dielnach a pri udrzbe v oblasti potravinarstva a farmacie.
Je to stala, dlhodoba ponuka.

Plny pracovny uvazok v nemeckej spolocnosti posobiacej na trhu vyse 30 rokov, vyborne platove ohodnotenie v zavislosti od kvalifikacie a praxe, aktivna asistencia a pomoc.

V prvom rade prosime uchadzacov o zaslanie dokumentov CV a certifikatov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojnictvo a metalurgia

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Predpoklady a zrucnosti su uvedene v popise prace.

Spolocnost s dlhorocnym posobenim v oblasti servisu a udrzby vo farmacii, potravinarstve a laboratornych-polovodicovych prevadzkach v EU aj mimo EU.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov