Pridať inzerát

Upratovačka MŠ

KIDS1st, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kramáre, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súkromná materská škola littleBIG: http://www.littlebig.sk (zaradená do siete)
hľadá upratovačku na TPP s nástupom ihneď. Skúsenosti s upratovaním v materskej škole vítané.

Ponúkame nástupný plat 800 eur brutto. Pracovná doba je od 8.00 do 16:00.
Všetci zamestnanci majú jedlo počas dňa zdarma. Varíme chutne a priamo u nás vo vlastnej kuchyni.

Výberové konanie bude prebiehať formou osobného stretnutia po obdržaní pozvánky na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Predškolská a elementárna pedagogika

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša moderná, nadštandardne vybavená škôlka s vlastným priestranným ihriskom a kuchyňou sa nachádza v nádhernom prostredí blízko mestských lesov Bratislava - Kramáre.
Ide nám o trvalo udržateľný projekt a robíme všetko pre to, aby sa u nás ľudia cítili príjemne.