Hľadá sa Shift Leader/ka pre KFC Reštaurácie v Trnave! Nástupný bonus 500 Eur do 31.07.!

KFC - Kentucky Fried Chicken

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac+ výkonnostný bonus od 130 Eur/mes.!!!(priemerne, po SD) + príplatky za sobotu 1,79 E/h. nedeľu 3,58 E/h., sviatok (100%), nočnú prácu, nadčasové hodiny nad 150 hodín ročne a iné v zmysle ZP
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich KRC Reštaurácií v Trnave a to obľúbenej a zabehnutej KFC Reštaurácie v Galérii Tesco ako i do novej KFC DriveThru Reštaurácie, ktorú čoskoro otvoríme hľadáme TOP Shift Leader-a/ku, ktorý si svoju reštauráciu "adoptuje" a bude sa k nej správať zodpovedne a s láskou!

Si Leader/ka telom i dušou a vieš motivovať svojich ľudí k NAJ výkonom? Pokladáš za prirodzené, že ako Leader/ka im vieš osobne predviesť ako majú tie NAJ výkony v praxi na všetkých pozíciách prevádzky i vyzerať? Vieš v práci vytvoriť príjemnú atmosféru aj napriek občasným "nepríjemným" vonkajším vplyvom? Si stresu odolný/á a vieš, že s humorom ide všetko ľahšie?
Ak si na dve z položených otázok odpovedal/a Áno a zároveň si pro-zákaznícky orientovaný človek s obchodným duchom, tímovým spiritom a schopnosťou dobre zorganizovať čas svoj i svojich podriadených, čítaj ďalej. Ak nie, nie:-)

Čo ponúkame my? Starostlivý a precízny onboarding na pozíciu, dynamickú a nerutinnú prácu v priateľskom kolektíve , možnosť uplatniť svoje doterajšie skúsenosti v jednej z TOP gastro prevádzok na svete a kopec ďalších istôt, možností a výziev, o ktorých sa dočítaš ďalej, alebo ktoré ti budú prezentované na osobnom pohovore.

Aká bude tvoja pracovná náplň?
Budeš zodpovedný/á predovšetkým za:
- samostatné riadenie pracovných zmien
- komunikáciu s dodávateľmi
- prácu s reštauračným systémom
- spracovanie a zasielanie denných hlásení
- dodržiavanie firemných štandardov a školenia zamestnancov
- osobné dokonalé ovládanie jednotlivých pozícií prevádzky a svoju ochotu na
jednotlivých pozíciách i pracovať
- plnenie ďalších úloh, ktoré si od teba bude "deň", zákazník, prípadne
nadriadený vyžadovať!

ZMENY:
KFC Tesco Galéria: Ranná – 8:00 – 15:30 | Poobedná/Nočná 15:30 – 22:00 hod.
KFC Trnava Drive hru: Ranná – 8:00 – 16:00 | Poobedná/Nočná 16:00 – 23:30 hod.
Pre obsadzovanú pozíciu je po dohode možnosť plánovať si zmeny, pri dodržaní stanoveného týždenného úväzku.

Do žiadosti prosím uveďte, o ktorú konkrétnu KFC Reštauráciu v Trnave máte záujem.
V prípade podania žiadosti do 31.07.2021 a úspechu vo výberovom procese získavate nástupný bonus vo výške 500 Eur. Podrobnosti budú komunikované na osobnom pohovore.

- GARANCIA PRÁCE I POČAS 3.VLNY COVID-19 PANDÉMIE - garantovať zamestnanie môžeme vďaka nadnárodnému charakteru spoločnosti, pevnému postaveniu medzi TOP gastro prevádzkami rýchleho občerstvenia na Slovensku i vo svete a samotnému spôsobu výdaja stravy . Potvrdiť Ti to môžu naši zamestnanci, ktorí už s nami prvé dve vlny absolvovali!

- flexibilné zmeny

- výkonnostné bonusy v závislosti od splnenia KPI od 100 Eur každý mesiac (po skúšobnej dobe)

- v rámci zamestnaneckých obedov majú zamestnanci nápoje a jedlo z ponuky reštaurácie úplne zadarmo a počas dňa ovocie, alebo vždy dačo malé pod zub v priestoroch pre zamestnancov

- snažíme sa podporovať kariérny rast zamestnancov a preto zamestnanci majú možnosť zdokonaľovať sa v anglickom jazyku, alebo vzdelávať sa prostredníctvom nášho tréningového programu v oblasti gastronómie

- podporujeme aktívny životný štýl, preto každý zamestnanec zamestnaný na trvalý pracovný pomer získa zadarmo Multisport Kartu, ktorú môže využívať v športových centrách po celom Slovensku

- rodina a zázemie zamestnancov je pre nás rovnako dôležité ako pracovné prostredie, preto pri narodení dieťaťa, svadbe alebo narodeninách okrem gratulácii poskytujeme aj finančný príspevok

- počas roka organizujeme jedinečné Tímbildingové aktivity spojené so zábavou a výborným občerstvením
a mnoho ďalších.

Vopred ďakujeme všetkých uchádzačom za záujem o prácu v našej spoločnosti a veľmi si ho vážime! Zároveň vopred upozorňujeme, že pre veľký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných, spĺňajúcich nami stanovené kvalifikačné a osobnostné predpoklady.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia - podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - základy
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Platný zdravotný preukaz
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti alebo výučný
list

KFC je celosvetovo známa sieť reštaurácií rýchleho občerstvenia ponúkajúca vysoko kvalitné hand made produkty pripravené z certifikovaných surovín originálnou receptúrou. Ústrednou postavou histórie KFC je Colonel Harland Sanders , ktorý svojim špeciálnym receptom z roku 1940 spôsobil "revolúciu" v oblasti rýchleho občerstvenia.
Značka KFC zároveň na gastro trh priniesla kultúru "rodinnej firmy" charakterizovanú vysokou mierou starostlivosti o svojich zamestnancov, ich osobnostný i profesijný rast a širokým spektrom spôsobov oceňovania ich kvalitnej práce. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na individualitu a potreby jednotlivca. Len šťastný a spokojný zamestnanec totiž môže robiť šťastnými a spokojnými ľudí okolo seba a  teda aj našich zákazníkov.
Neváhaj a pridaj sa k nám!

“The postings on this site are property of Queensway Restaurants Slovakia and do not represent the views of [Yum! Brands, KFC, Pizza Hut and/or Taco Bell].

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Queensway Restaurants Slovakia, s.r.o.
EUROVEA Central 1, Pribinova 4
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Angelov
Tel.: +421905376489
E-mail: poslať životopis