Pridať inzerát

Projektový manager

KF Partners s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacVýška platu je predmetom ďalšieho rokovania, predpoklad 2500 EUR/brutto/mesačne. Plat má aj variabilnú zložku (po zapracovaní)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technicky zdatného kandidáta pre zákazníkov na Západnom a Strednom Slovensku, s možnosťou práce aj z home office. Kancelária a zázemnie má sídlo v Bratislave.
Práca vyžaduje cestovanie (cca 3dni terén/2 dni office)

Náplň práce:

• Projektové riadenie zákazok (komunikácia so zákazníkmi, CP, zmluvné podmienky, technické špecifikácie, výber subdodávateľov k realizácii, asistencia pri realizáciách a odovzdávaní zákazky)
• Tvorba individuálnych cenových ponúk a prezentácií na základe technických špecifikácií
• Nadväzovanie obchodných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi (väčšie spoločnosti, projektanti), vytváranie a budovanie efektívnych partnerstiev (B2B)
• Práca v systéme, reportovanie (CRM systém)
• Spolupráca na príprave zmluvných dohôd, rokovanie o zmluvných podmienkach a zabezpečenie projektového plnenia
• Posilňovanie lojality existujúcich zákazníkov
• Úzka spolupráca s produktovým a realizačným oddelením pri vykonávaní predajnej stratégie

• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Potenciál kariérneho rastu
• Služobný automobil
• Interný benefitný systém

Ďakujeme za prejavenú dôveru a zaslanie podkladov pre výberové konanie, odpovieme každému uchádzačovi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je nadnárodná spoločnosť poskytujúca technické zariadenia a riešenia pre väčšie investičné projekty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojné technológie, Stavebníctvo, Stroje a zariadenia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

komunikatívnosť, schopnosť pracovať samostatne, ale zároveň byť tímový hráč, vytrvalosť, lojlnosť, koncepčné myslenie, zmysel pre obchod, zákazníka a budovanie vzťahov

KF Partners s.r.o. je slovenská personálno-poradenská, executive search spoločnosť, poskytujúca profesionálny služby hlavne pri výberoch zamestnancov pre korporátnu a nadnárodnú klientelu.