Pridať inzerát

Realitný maklér/ka RE/MAX Homecentre Banská Bystrica

KERMAR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacPodielom od 50% do 80% z odmeny realitnej kancelárie.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buďte partnerom silnej značky a pomáhajte ľuďom napĺňať svoje životné potreby pri hľadaní nového domova.
Poznáte Banskú Bystricu a blízke okolie?
Chcete podnikať v realitách so silnou medzinárodnou značkou RE/MAX?
Chcete si vybudovať meno?
Chcete podnikať sami pre seba?
Chcete byť finančne nezávislý a užívať si svoje peniaze?
Ak ste odpovedali 3 krát ÁNO ,neváhajte a pošlite nám svoj životopis.

Čo Vás čaká?
Aktívne oslovovanie potencionálnych zákazníkov.
Nové príležitosti v realitnom biznise.
Komunikácia so zákazníkmi.
Možnosť realizovať sa pri prezentácii nehnuteľností.
Budovanie dlhodobých vzťahov založených na kvalite, spoľahlivosti a
profesionálnom prístupe.
Skvelí kolektív v našej kancelárii.

Možnosť využívať firemný automobil.(Nové modely Audi, Peugeot).
Motivačný odmeňovací systém.(50-80 % provízia).
Možnosť osobného rastu.
Možnosť kariérneho rastu.(team leader, manažér pobočky).
Prepracovaný vzdelávací program od prvého dňa Vašej novej kariéry.
Celoslovenské a celosvetové firemné akcie.
Medzinárodné ocenenia.
Spoločné teambuildingy, vianočné večierky.
Využívanie kancelárie.
Spolupráca kancelárií a maklérov v rámci celého Slovenska.
Podpora v obchodovaní zo strany kancelárie.
Prvým piatim maklérom náklady na vzdelávanie preplatí kancelária.

Vaše životopisy a motivačné listy prosím zasielať na email peter.keresteny@re-max.sk.Následne si dohodneme osobné, alebo online stretnutie(v závislosti od pandemickej situácie).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nie je potrebná

Komunikatívnosť.
Obchodný duch.
Zameranie na cieľ.
Férový prístup.
Otvorená komunikácia.
Chuť vzdelávať sa.
Chcieť osobne rásť.

Spoločnosť KERMAR s.r.o je franšízový partner spoločnosti RE/MAX .
Využívame 16 ročné skúsenosti v oblasti franšízy.
RE/MAX už viac ako 44 rokov pôsobí a úspešne podniká vo svete realít.
Patrí mu 1.miesto najdôveryhodnejšej značky v odvetví za rok 2018,2019,2020.
Sme ambiciózny, perspektívny kolektív odhodlaný využiť potenciál značky RE/MAX.