Pridať inzerát

Lakovač

KERAMING a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 950 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ručný presun hmôt, polotovarov a výrobkov, pomocné práce (triedenie súčiastok, čistenie)
- obsluha mostových žeriavov
- odmasťovanie.
- základné ručné striekanie vysokotlakou pumpou oceľových konštrukcií pre stavebníctvo, zámočníckych výrobkov ( zábradlia, rebríky, schody)
- nakladanie nastriekaných konštrukcií na ves

- práca v stabilnej spoločnosti
- sociálny program strednej firmy
- zabezpečovanie školení a seminárov potrebných na vykonávanie danej práce (obnovovanie úradných skúšok)
- motivujúce platové ohodnotenie podľa odbornosti a výkonu
- príspevok na stravu - teplá strava priamo vo firme
- preplácanie nadčasov aj s bonusom za nadčas.
- pravidelné vyplácanie miezd (faktúr)

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Štátne skúšky 135P
Samostatnosť
Ochota pracovať aj nadčasy

Keraming je špecializovaná organizácia inžiniersko-dodávateľského typu. Vrámci svojho pôsobenia zabezpečuje komplexné stavebné a technologické dodávky a služby súvisiace s prípravou a realizáciou investície ako aj legislatívne služby spojené s povolovaním stavieb a uvedením do užívania, geodetické služby a prieskumné práce staveniska. Spoločnosť sa zaoberá tiež výrobou oceľových konštrukcií pre stavebníctvo.

Adresa spoločnosti

Keraming a.s.
Jesenského 3839
911 01 Trenčín