Pridať inzerát

Skladník - Holandsko s týždenným vyplácaním

Kentex Personnel Ltd

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,74 - 11,95 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Dokončovanie objednávok
• Plánovanie
• Dopĺňanie políc
• Skenovanie produktov
• Kontrolovanie kvality
• Pripravovanie objednávok na odoslanie

• Príplatky za nadčasy (nad 40 hodín týždenne)
• Možnosť ubytovania
• Trvalý prístup k plánovaniu zmien, výplatnej páske a ďalším dokumentom cez internet, cez zamestnanecký portál
• Starostlivosť koordinátora v Holandsku
• Poistenie Holland Zorg
• Týždenné vyplácanie – prevodom na účet (v utorok)
• Bezplatné cestovanie do práce z firemného ubytovania – firemnými autami, z
vlastného ubytovania preplácané zamestnávateľom
• Pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

• Ranná zmena od 7:00 do 16:00hod
• Poobedná zmena od 14:00 do 23:00hod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť Bleckmann Fashion & Lifestyle Logistics je líder na logistickom trhu a módnom priemysle. Spoločnosť zhromažďuje, skladuje a dodáva oblečenie po celom svete. Má 23 pobočiek v Holandsku, Belgicku, vo Veľkej Británii a USA.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni B1
• Ochota vykonávať fyzickú prácu
• Vodičský preukaz typu B (výhodou)

Whether you are looking for work or requiring personnel, Kentex Personnel can fulfill all your needs 24/7. We will provide you with a friendly and personalised service which will exceed all your expectations. Our aim is to develop strong lasting professional relationships with all our clients and employees.