Pridať inzerát

Manažér realizácie projektov a grantových príležitostí

Kempelenov inštitút inteligentných technológií, v anglickom jazyku Kempelen Institute of Intelligent Technologies

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: HubHub Nivy Tower, Mlynské nivy, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia a logistika prípravy a predkladania návrhov projektov/žiadostí o granty (napr. Európske programy - Horizon Europe, Digital Europe, iné grantové schémy - Nórske fondy, INTERREG, fondy EŠIF, dotačné schémy a pod.)
Podpora tímu pracujúcemu na návrhu/žiadosti a projektoch a spolupráca s externými subjektami
V závislosti od požiadaviek poskytovateľa grantu - zabezpečenie fyzickej a finančnej implementácie projektov, dodržiavanie harmonogramu prác a rozpočtu, prípravu žiadostí o platbu/monitorovacích správ, ukončenie a udržateľnosť
Vedenie a aktualizácia evidencie o grantových príležitostiach/projektoch, spracovanie stanovísk a podkladov pre potreby Inštitútu
Projektové riadenie projektov v priebehu celého projektového cyklu
Spolupráca s ostatnými odbornými tímami pri zabezpečení komunikácie, marketingu a šírení výsledkov o úspešných projektov

Sme tím nadšencov a špičkových odborníkov v oblasti výskumu umelej inteligencie. Spoločne pomáhame transformovať Slovensko - koncentrovať a cirkulovať talenty, prepájať biznis a akadémiu prostredníctvom excelentného výskumu. Excelentný výskum je spojený neoddeliteľne s projektami, najmä medzinárodnými.
Okrem jedinečného tímu a elite AI vedcov na Slovensku ponúkame aj príspevok do 3. piliera DDS a možnosť práce z domu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Praktické skúsenosti s implementáciou projektov a finančným riadením
Skúsenosť s projektmi z oblasti informatiky výhodou
Predchádzajúce skúsenosti so získavaním a prípravy projektov (slovenských a medzinárodných)
Znalosti o schémach grantov a súčasných možností sú vítané
Zmysel pre detail
Férovosť, otvorenosť a čestnosť
Komunikatívnosť, iniciatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita
Zodpovednosť a schopnosť koordinovať viac projektov naraz

Cieľom Kempelenovho inštitútu inteligentných technológií je zrýchľovať ekonomickú transformáciu Slovenska cez zvyšovanie inovačného potenciálu krajiny postavenom na excelentnom výskume v témach prepojených na umelú inteligenciu. Inšpirovaný podobnými inštitúciami v zahraničí, KInIT ako centrum expertízy podporuje záujem firiem o výskum, ich silnejšie prepojenie s akademickým sektorom a prilákanie talentov na Slovensko.

KInIT vznikol v septembri 2020 ako nezávislý a neziskový inštitút, ktorý sa zaoberá výskumom inteligentných technológií.

Výskumné oblasti KInITu:

Analýza dát pre zelenú energiu
Spracovanie prirodzeného jazyka
Spracovanie webových a používateľských údajov
Informačná bezpečnosť
Etika a ľudské hodnoty v technológiách

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov