Pridať inzerát

Elektromontér / Mechanik MaR / Nábehový technik

KEMONT spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlčie Hrdlo 1, 821 07 Bratislava - Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac(možná dohoda pri osobnom pohovore - plat v závislosti od nadobudnutých schopností a skúseností)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Elektromontážne práce najmä v priemyselnom odvetví
- Montáž, inštalácia, oprava elektrických zariadení
- Výroba a zapájanie rozvádzačov
- Meranie a regulácia
- Orientácia v projektovej dokumentácii

- Podieľanie sa na realizácii projektov s významnými investormi
- Práca v dynamickom rozrastajúcom sa tíme
- Možnosť osobného rastu a rozvoja
- Motivujúce mzdové ohodnotenie, odmeny

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám svoj životopis.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou KEMONT spol. s r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax v odbore výhodou
- Vyhláška č. 508/2009 Z.z. (§21, §22, §23)
výhodou
- Znalosť čítania projektovej dokumentácie
- Zodpovednosť, samostatný prístup k práci, precíznosť
- Flexibilita
- Anglický jazyk výhodou

KEMONT spol. s r.o. sa špecializuje na dodávku investičných celkov a údržbu technológií v oblasti elektra, MaR, slaboprúdov v chemickom, petrochemickom, farmaceutickom, potravinárskom priemysle a stavebníctve.