Hľadáme najlepšieho Servisného technika bicyklov Bratislava - senior

Kedzo, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galvaniho, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 2 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka 500€
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veríš si, že zvládneš prácu v našom servise? Tak sa nám hneď ozvi. Hľadáme tých najlepších ľudí, a ty môžeš byť členom najlepšieho tímu.

Hľadáme nového parťáka k nám do tímu. U nás v NAJŠPORTE sa staneš GARANTOM kvalitného servisu kam sa ľudia budú chcieť vracať. Chceme vytvoriť jeden z najlepších servisov a TY môžeš byť toho súčasťou.

Náplň práce:
• príjem servisu,
• servis bicyklov,
• odovzdávanie servisov zákazníkom,
• oboznámenie zákazníkov so servisom,
• komunikácia so zákazníkmi,
• objednávanie súčiastok,
• odborné poradenstvo.

➡️Mlady kolektív, kde sa budeš cítiť príjemne
➡️Teambuildingy, na ktoré nikdy nezabudneš
➡️Motivujúci odmeňujúci systém
➡️možnosť kariérneho rastu
➡️gastro lístky plne hradené zamestnávateľom
➡️nákup svetových značiek s výraznými zľavami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Vyžadujeme prax plynúcu zo servisu bicyklov.

• pedantnosť,
• kreatívnosť,
• flexibilitu,
• zodpovednosť,
• schopnosť učiť sa.

Sme mladá úspešná firma, ktorá hľadá nových kolegov, ktorý chcú rasť s nami.
Nevadí či si začiatočník alebo profík v biznise, nájdeme pre teba miesto práve u nás, kde budeš uplatnený v tom čo ťa baví. V našich prevádzkach ponúkame len tie najlepšie služby, staň sa jedným z nás.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov