Pracovník v reštaurácii - Kebabizňa FRESH, s priateľskou atmosférou

Kebabizňa Fresh, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Eurovea, Pribinova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,8 EUR/hod.Mzda cez týždeň zaučený človek 5,80€/hod Mzda v sobotu 7,80€/hod Mzda v nedeľu 9,90€/hod + osobné ohodnotenie do 150€
  • Termín nástupu: Otvárame v Auguste
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedla
- vítanie a obsluha hostí
- práca s pokladňou

- flexibilná pracovná doba v rámci vzájomnej dohody
- jedlo počas pracovnej doby zdarma (1x)
- školenia hradené firmou zamerané na prácu aj na osobnostný rozvoj
- možnosť kariérneho postupu na manažérske pozície

- pred nástupom uchádzači absolvujú odborné zaškolenie na náklady firmy
- vek od 18 rokov

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak si priateľský, pracovitý a rád sa učíš pridaj sa k nám.

KEBABIZŇA otvára svoju novú prevádzku na lukratívnom mieste v srdci Bratislavy. Sme dynamicky rastúca spoločnosť už 8 rokov na trhu v oblasti gastra a hľadáme šikovných kolegov - ideálne na dlhodobú spoluprácu. Zameriavame sa na chutné jedlá pripravované z kvalitných surovín a servírované našim hosťom s náležitou úctou a pozornosťou. Našim cieľom je, aby hostia od nás odchádzali nielen najedení, ale aj skvelo naladení.
" Robíme čo ľúbime " je naše motto.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hliny 1267/90
017 01 Považská Bystrica