Pridať inzerát

Montážna pracovníčka vo výrobe

KE Prešov Elektrik, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jilemnického 5, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,58 EUR/hod.+príplatky, + bonusy
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hlavný pracovný pomer na pracovnú zmluvu v 3 - zmennej prevádzke/ Práca na dohodu
- Práca v čistom a neprašnom prostredí
- Práca v novej klimatizovanej hale
- Jednoduchá práca, na ktorú Vás zaškolíme priamo na pracovisku
- Montáž káblových zväzkov podľa priloženého postupu práce, prípravné práce na montáž káblových zväzkov
- Práca vhodnejšia pre ženy, aj absolventky SŠ, študenti VŠ

- Dlhodobá práca v stabilnej zahraničnej firme s perspektívou osobného rastu
- Dochádzkový bonus-mesačný
- Elektronické stravné lístky
- Príplatky za prácu v noci, nadčas a vo sviatok
- Príplatky za normu a kvalitu
- Polročné odmeny
- Priamo v Prešove - dobrá dostupnosť spojov
- Zabezpečená doprava tam aj späť zo smerov Sabinov a Lipany

Uchádzači o zamestnanie môžu prísť na osobný pohovor v sídle spoločnosti na adresu : KE Prešov Elektrik, s.r.o., Jilemnického 5, Prešov, na personálne oddelenie v čase od 07.30 - 15.00 hod.

Na pohovor je potrené priniesť doklad o dosiahnutom vzdelaní (min. výučný list alebo maturitné vysvedčenie).

- tel. číslo: 051/747 07 05
- mob. číslo: 0948 005 010

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- komunikatívnosť a chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- dôslednosť
- flexibilita

Spoločnosť KE Prešov Elektrik, s.r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu KE Elektronik, zaoberá sa montážou káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jilemnického 5
080 01 Prešov