Pridať inzerát

Technik na úseku výroby - zoraďovač

KE Prešov Elektrik, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jilemnického 5, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacod 800€ + osobné ohodnotenie a bonusy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme ťa pozvali do nášho mladého a dynamického kolektívu chlapcov-zoraďovačov, ktorí sa starajú o správne nastavenie výrobných strojov a zariadení ako aj o ich údržbu a celkové technické zabezpečenie prevádzky.
Si technického zamerania a rád sa v tomto smere vzdelávaš ďalej?
Máš záujem o prácu v automotive?
Rád sa "šprtáš" v strojoch, opravuješ zariadenia a nevadia ti ani merania?
Vyhovuje ti práca v 3-zmennej prevádzke?

Ak si si na všetky tieto otázky odpovedal ÁNO, potom si to práve ty koho hľadáme!

Sme stabilná zahraničná firma, ktorá neustále rastie a preto sa nemusíš báť straty miesta.
Ako nadnárodná spoločnosť ponúkame aj možnosť jazykového vzdelávania.
Ak si šikovný, môžeš u nás aj kariérne rásť!
Nevymeškávaj a mesačný dochádzkový bonus ako aj polročná odmena sú tvoje!

Informácie o výberovom konaní

Profesijný životopis nám zašlite na e-mailovú adresu :
daniela.hurajova@ke-elektronik.de
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo/ technika/ elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?
V prvom rade zodpovednosť, dôslednosť, flexibilnosť a dobrú komunikáciu pri práci.
Bolo by super ak už máš nejaké tie skúsenosti so senzorikou alebo prácou ako mechatronik (no nemusíš).

Spoločnosť KE Prešov Elektrik, s.r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu KE Elektronik, zaoberá sa montážou káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jilemnického 5
080 01 Prešov

Kontakt