Ponúkame prácu pre živnostníkov – stolárov/Munka ajánlat vállkozóknak- asztalosoknak

KB contracting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Székesfehérvár, Maďarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 12 EUR/hod.Mzda: 2 200 Eur - 3 300 Eur / mesiac Fizetés: 2.200 Eur - 3.300 Eur / hó Splatnosť odmeny :14 dni od ukončenia týždňa. Splatnosť odmeny :14 dni od ukončenia týždňa.
  • Termín nástupu: ihneď/azonnali kezdéssel
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre živnostníkov – stolárov, montáž luxusného nábytku pre obytné automobily, len pre SZCO , jazyk Maďarsky výhoda
Munka ajánlat vállalkózóknak- asztalosoknak kínálunk munkát, lakóautók luxus bútorok beszerelését.

V prípade Záujmu ponukáme bezplatne vedenie účtovníctva , V prípade záujmu ponúkame naše factoringové služby : peniaze do 24 hod od potvrdenia výkazu 3,8 % .V prípade záujmu zľava na naše Služby Benelux preprava - 30 %

Ha felhívtuk figyelmét jelentkezzen! Ingyenes könyvelést ajánlunk továbbá factoring szolgálatások: 24 órán belüli kifizetés a nyilatkozat megerősítésétől , akció a mi Benelux szolgáltatásunkra - 30% a szállításra.

Ubytovanie: penzióny cena cca 14,50 Eur / noc , ubytovanie preplácame my a potom následne odpočítame s odmeny , ak niekto nepotrebuje ubytovanie tak pre nás to je len +

Szállás: panzió 14,50€/ éj , a szállást mi fizetjük levonódik a jutalomból ha nem szükséges szállás nekünk csak +

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Spoločnosť špecializovaná na stavebníctvo a stavebný outsourcing.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov