Pridať inzerát

Obchodník, predajca v oblasti kávy

KÁVOHOLIK s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacodmeny/bonusy z ukončených objednávok
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zháňanie a akvizícia nových zákazníkov
- starostlivosť o zákazníkov
- vypracovávanie cenových ponúk
- reportovanie do interného Raynet CRM systému
- listing
- spracovanie objednávok

- firemný mobilný telefon
- firemný notebook
- home-office
- zaujimavé variabilné ohodnotenie
- čestvo napražená vlastná káva

Obchodný zástupca je hľadaný samostatne pre západné, stredné a východné slovensko. Pre každú časť slovenska samostatne.

V prípade, že prejavíte záujem o účasť na výberovom konaní na túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis na uvedené kontaktné údaje spoločnosti. V životopise prosím uveďte písomný súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorých profil bude korešpondovať s našimi požiadavkami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý
Raynet CRM - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

min 2 roky
5

- samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- vytrvalosť
- čistý register trestov
- cestovanie

Kávoholik je platforma, v ktorej sme spojili kávových majstrov s milovníkmi kávy. Tak, aby sme naučili slovenských spotrebiteľov, ako správne túto cestu zdolať a docieliť tak požadovaný zážitok z kávy. Veríme, že každý, kto raz ochutnal kávu sa môže stať Kávoholikom. Uvedomujeme si, že kávičkári nie sú iba spotrebitelia, ale je to celý segment domácností - @home, kancelárií - @work, kaviarní a reštaurácií - @horeca. Naším cieľom je postarať sa o celý kávový segment, odpovedať na jeho potreby a vniesť do neho pojem kávová gramotnosť. Tak zvyšovať povedomie a zručnosti vo výbere, príprave a podávaní kávy, ale aj o výbere kávovaru a jeho servise. Lebo len vtedy budú pribúdať Kávoholici, keď spotrebiteľ uspokojí svoj očakávaný pocit a bude mať ten pravý zážitok. Kávoholik zároveň podčiarkuje svoju zručnosť v remesle kávy, a to v značke Slovensko v srdci. Je to lokálne pražená káva, ktorá odpovedá na lokálne potreby spotrebiteľov tým, že pre nich vyľaduje chuťový profil. www.kavoholik.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kávoholik s. r. o.
Dúbravska cesta 3
840 05 Bratislava