Pridať inzerát

Kuchár do bistra

KAVEJO s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kuzmányho 1, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600-1200
  • Termín nástupu: 15.9.019
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kuchárov do našich prevádzok NICO CAFFÉ v Prešove a Košiciach.
Voľné pozície: Smenový kuchár(krátky-dlhý), Raňajkový kuchár (pondelok - piatok)
Tvojou náplňou bude príprava raňajkového menu ako aj ázijsky orienovaného celodenného menu. Pozícia vhodná aj pre človeka ktorý nemá s ázijskou kuchňou skúsenosti, zaučíme. Pečieme si vlastný kváskový chlieb.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

600-1200

Našim zamestnacom ponúkame možnosť sebarealizácie a kariérneho postupu v rámci firmy, ako aj prípadnú rotáciu medzi pracoviskami. Všetci naši zamestnanci majú v rámci našich podnikov zľavy na konzum. Ponúkame taktiež kartu MULTISPORT, formou spolufinancovania.

Posielajte stručný životopis s pracovnými skúsenosťami prípadne napíšte prečo by ste chceli pracovať práve u nás. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronomické vzdelanie výhodou

Hľadáme človeka, ktorého baví práca v gastre a chce aj pracovať, nielen byť zamestnaný. Ideálne človeka ktorý sa zaujíma o súčastné trendy a baví ho pracovať s kvalitnými surovinami.

Reštaurácia GOTTWALDKA je zameraná na streetfood kuchyňu a remeselné pivá.
www.gottwaldka.sk

Adresa spoločnosti

17.novembra 8288/106
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela škrabská
Tel.: +421907637923
E-mail: poslať životopis