Pridať inzerát

Asistent na organizačnom úseku Prevádzky (m/ž)

Kaufland Slovenská republika v.o.s.

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 510 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • podpora vedenia spoločnosti v oblasti Prevádzka a jej organizačného úseku
  • spracovanie internej a externej korešpondencie, sprostredkovanie komunikácie medzi oddeleniami a riaditeľom oblasti
  • vedenie kalendára a sledovanie termínov nadriadeného, príprava materiálov pre rokovania a ich organizovanie
  • tlmočenie a preklady z a do nemeckého jazyka
  • bežné administratívne a organizačné práce podľa pokynov nadriadeného

  • atraktívna mesačná mzda 1510 € brutto + zaplatená každá odpracovaná minúta
  • férový prístup, práca pre TOP zamestnávateľa a priestor na sebarealizáciu a kariérny rast
  • prepracovaný systém zaškolenia a ďalšieho vzdelávania (jazykové kurzy v rámci pracovného času a pod.)
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú a flexibilný pracovný čas + možnosť práce z domu
  • lákavé benefity - bezplatné parkovanie na centrále spoločnosti, posilňovňa v priestoroch centrály, karta Multisport, vernostná dovolenka nad rámec zákona, sabatikal – dlhodobé neplatené voľno, vitamínové a vianočné balíčky, darčekové poukážky, atraktívne zľavy u našich partnerov a mnoho ďalších

Informácie o výberovom konaní

Na neurčitý čas

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • min. SŠ vzdelanie, vítané v ekonomickej oblasti
  • nemecký jazyk na aktívnej úrovni podmienkou
  • prax v podobnej oblasti výhodou, MS Office na úrovni pokročilý
  • všeobecný prehľad z oblasti ekonomiky, práva, hospodárstva, sociálnej sféry
  • samostatnosť pri plnení úloh, zodpovednosť, výborné organizačné, komunikačné zručnosti a time manažment
  • pozícia vhodná aj pre absolventa

Spoločnosť Kaufland je prevádzkovateľom veľkoplošných hypermarketov so širokou ponukou potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru. Prevádzkuje obchody, vlastné distribučné centrá a mäsozávody v Nemecku, Českej republike, Slovenskej republike a tiež v Poľsku, Chorvátsku, Rumunsku a Bulharsku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov