Špecialista na odd. Rozvoja zamestnancov - zástup počas MD/RD (m/ž)

Kaufland Slovenská republika v.o.s.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • presadenie a zodpovednosť za komplexné medzinárodné vzdelávacie koncepty a projekty, samostatné vyhodnocovanie ukazovateľov, návrhy riešení na zlepšovanie
  • tvorba, implementácia, koordinácia a metodická podpora rozvojových programov, návrh riešení metodického a procesného charakteru
  • implementácia medzinárodných smerníc, tvorba a navrhovanie dokumentov, preklady príručiek a návodov
  • participácia / vedenie interných školení alebo workshopov (online, prezenčne), aktívna účasť na AC/DC
  • odborné poradenstvo, moderovanie, individuálna konzultácia pre manažment spoločnosti vo zverených témach
  • technická tvorba rozvojových obsahov (školenia, programy, kurzy, video...)

  • atraktívna mesačná mzda od 1860 € brutto
  • flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu
  • férový prístup, práca pre TOP zamestnávateľa a priestor na sebarealizáciu a kariérny rast
  • prepracovaný systém zaškolenia a ďalšieho vzdelávania (jazykové kurzy v rámci pracovného času a pod.)
  • lákavé benefity - odmena za odporúčanie zamestnanca, bezplatné parkovanie v priestoroch centrály, posilňovňa v priestoroch centrály, karta Multisport, atraktívne zľavy u našich partnerov, vernostná dovolenka nad rámec zákona, sabatikal – dlhodobé neplatené voľno, vianočné a vitamínové balíčky, darčekové poukážky a mnoho ďalších

Informácie o výberovom konaní

Zástup za materskú

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • VŠ vzdelanie v smere psychológia alebo personálny manažment
  • aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • MS Office na pokročilej úrovni
  • min. 2 roky skúseností v oblasti rozvoja zamestnancov, znalosť trendov v oblasti
  • vysoká úroveň komunikačných, prezentačných, organizačných a argumentačných zručností

Spoločnosť Kaufland je prevádzkovateľom veľkoplošných hypermarketov so širokou ponukou potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru. Prevádzkuje obchody, vlastné distribučné centrá a mäsozávody v Nemecku, Českej republike, Slovenskej republike a tiež v Poľsku, Chorvátsku, Rumunsku a Bulharsku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov