Pridať inzerát

Tím líder na odd. Digital / Nákup (m/ž)

Kaufland Slovenská republika v.o.s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za koncepciu a implementáciu stratégií a cieľov v e-Commerce prostredí, tvorba a zabezpečenie presadenia digitálnych marketingových kampaní a stratégií
  • vedenie, motivácia a rozvoj tímu
  • plánovanie nákladov, rozpočtovanie a kontrola čerpania rozpočtu
  • rozvoj marketingových kanálov, optimalizácia e-Commerce procesov, zaistenie udržateľného rastu značky, analýza výkonnosti marketingových kanálov
  • kvalifikované pravidelné sledovanie trhu, detailná analýza konkurencie, prínos inovatívnych návrhov v e-Commerce prostredí
  • exekúcia projektov aj na medzinárodnej úrovni

  • atraktívna mesačná mzda od 4000 € brutto
  • flexibilný pracovný čas, služobný automobil aj na súkromné účely a možnosť práce z domu
  • férový prístup, práca pre TOP zamestnávateľa a priestor na sebarealizáciu a kariérny rast
  • prepracovaný systém zaškolenia a ďalšieho vzdelávania (jazykové kurzy v rámci pracovného času a pod.)
  • lákavé benefity - vernostná dovolenka nad rámec zákona, karta Multisport, atraktívne zľavy u našich partnerov, sabatikal – dlhodobé neplatené voľno, vianočné balíčky, darčekové poukážky a mnoho ďalších

Informácie o výberovom konaní

Na určitý čas

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • SŠ/VŠ vzdelanie (obchodné, technické)
  • aktívna znalosť anglického jazyka, základná znalosť nemeckého jazyka
  • prax na vedúcej pozícii v požadovanom obore min. 1 rok
  • znalosť MS Office na veľmi dobrej úrovni, dobrá znalosť SAP
  • VP sk. B, medzinárodná flexibilita
  • analytické myslenie, tímovosť, vlastná iniciatíva

Spoločnosť Kaufland je prevádzkovateľom veľkoplošných hypermarketov so širokou ponukou potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru. Prevádzkuje obchody, vlastné distribučné centrá a mäsozávody v Nemecku, Českej republike, Slovenskej republike a tiež v Poľsku, Chorvátsku, Rumunsku a Bulharsku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov