Kontrolór (anketár), na kontrolu doručovania reklamných novín (m/ž)

Kaufland Slovenská republika v.o.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kežmarok
  • Termín nástupu: 01.11.2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude kontrola doručovania reklamných novín Kaufland na Vám pridelených územiach: Kežmarok a okolie

• Ponúkame Vám rôznorodé úlohy plné výziev a zodpovednosti.
• S našou rozvetvenou sieťou obchodných domov máme zastúpenie v rôznych mestách.
• Motivujeme a podporujeme Vás prostredníctvom uznania, pochvaly a konštruktívnej spätnej väzby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Živnostenský list s predmetom "sprostredkovateľská činnosť" a "reklamná a propagačná činnosť" - aktívny živnostník
• Vodičský preukaz skupiny B a automobil
• Mobil, e-mail, zastihnuteľnosť počas dňa
• Vyťažiteľnosť 10 až 15 hodín týždenne (štvrtok a piatok)

Nejedná sa o hlavný pracovný pomer.

Spoločnosť Kaufland je prevádzkovateľom veľkoplošných hypermarketov so širokou ponukou potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru. Prevádzkuje obchody, vlastné distribučné centrá a mäsozávody v Nemecku, Českej republike, Slovenskej republike a tiež v Poľsku, Chorvátsku, Rumunsku a Bulharsku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov