Pridať inzerát

Recruitment asistent (m/ž) - zástup počas MD/RD

Kaufland Slovenská republika v.o.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 190 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • správa a koordinácia výberového procesu v internom náborovom systéme
  • tvorba inzercie a predvýber uchádzačov
  • telefonická komunikácia s uchádzačmi a manažérmi predajní po celom Slovensku
  • plánovanie a koordinácia pohovorov s uchádzačmi pre oblasť Prevádzky
  • ad hoc úlohy a projekty podľa zadania nadriadeného

  • atraktívna mesačná mzda od 1190 € brutto a garancia ročného navýšenia mzdy počas prvých rokov + zaplatená každá odpracovaná minúta
  • férový prístup, práca pre TOP zamestnávateľa a priestor na sebarealizáciu a kariérny rast
  • prepracovaný systém zaškolenia a ďalšieho vzdelávania (jazykové kurzy v rámci pracovného času a pod.)
  • flexibilný pracovný čas + možnosť práce z domu
  • lákavé benefity - vernostná dovolenka nad rámec zákona, karta Multisport, atraktívne zľavy u našich partnerov, sabatikal – dlhodobé neplatené voľno, vianočné balíčky, darčekové poukážky a mnoho ďalších

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ukončené VŠ vzdelanie
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
  • prax v oblasti personalistiky alebo HR vítaná; pozícia je vhodná pre absolventa
  • Microsoft Office na úrovni pokročilý
  • proaktívny prístup, zodpovednosť a dôslednosť, flexibilita a ochota učiť sa

Spoločnosť Kaufland je prevádzkovateľom veľkoplošných hypermarketov so širokou ponukou potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru. Prevádzkuje obchody, vlastné distribučné centrá a mäsozávody v Nemecku, Českej republike, Slovenskej republike a tiež v Poľsku, Chorvátsku, Rumunsku a Bulharsku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti