Pridať inzerát

Vodič dodávky do 3,5t

Katka Real s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacpriemerná mzda 1500€ brutto
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S rozširovaním vozového parku našej firmy prichádza aj na voľné pracovné pozície pre skúsených, zodpovedných a dobrých vodičov, ktorí budú jazdiť pravidelne celú EÚ na nových vozidlách do 3,5 tony. Skriňové aj plachtové varianty. Fiat Ducato, Iveco Daily, Renault Master.

- zákazky od našich partnerov riešime tak, aby šoféri neboli v časovej tiesni alebo strese, čiže žiadny nátlak a hnanie šoféra
- e-kolobežka v každom aute pre šoféra
- autá sú úplne nové, v záruke a pod podporou 24 hodinovej asistenčnej služby v zahraničí
- všetky autá sú vybavené nezávislým kúrením a plachtové dodávky aj spacím strešným boxom
- neskôr možnosť parkovania doma
- príplatok do 150€ (brutto) / mesiac v prípade dodržania normy reálne dosiahnuteľnej spotreby paliva
- finančné a účtovné poradenstvo
- firemné súťaže s finančnými alebo vecnými cenami
- dobrý kolektív a férový prístup
- maximálna podpora pri riešení neočakávaných problémoch

Prosím, všetky životopisy posielať na email katkarealsro@gmail.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Profesionálny vodič

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo treba spĺňať?

- pozícia je vhodnejšia pre uchádzačov, ktorí bývajú od Trnavy 1 - 2 hodiny autom
- mať výbornú prax v šoférovaní úžitkového vozidla (dodávky) a pozitívny vzťah k šoférovaniu
- zvládať 15 až 17 tisíc kilometrov mesačne (jazda po EÚ)
- pripraviť sa na týždňové alebo dvojtýždňové turnusy (podľa dohody)
- treba vedieť vyplňovať správne knihu jázd
- mať založenú živnosť alebo si ju pred nástupom založiť
- čistý výpis z registru trestov
- rešpektovať dopravné predpisy, ovládať externú navigáciu a mať zmysel pre orientáciu
- vedieť vyriešiť, po technickej stránke, jednoduché problémy počas cesty ako je vymeniť rezervu, žiarovku alebo doliať olej a iné tekutiny, podľa potreby, do vozidla
- vedieť jazdiť efektívne z hľadiska spotreby aj rýchlosti (pred nástupom zaškolíme), takže to stačí len dodržiavať
- zvládať prespávanie v aute
- výhodou je znalosť diaľničných sietí v cudzích štátoch EÚ
- výhodou je znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka

Sme dynamická, mladá a kvalitná spoločnosť, ktorá sa zaoberá autodopravou, predajom nehnuteľností a iných podnikateľských činností

Adresa spoločnosti

Vladimíra Clementisa, 7547/13A
91701 Trnava