Pridať inzerát

Kuchár / Raňajkový kuchár, Kaštieľ Kubínyi

Kaštieľ Kubínyi s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mjr. Archipova, Vyšný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 9 EUR/hod.mzda závisí od skúseností a šikovnosti uchádzača + príplatky, motivačné odmeny, zamestnanecké zľavy, možnosť mzdového rastu
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám do tímu!
Ak máš rád prácu v gastronómii a rád by si pracoval vo výnimočnom prostredí neváhaj nám poslať svoj životopis!
Pre prichádzajúcu sezónu hľadáme nových kolegov s možnosťou dlhodobej spolupráce.
Pracovať v Kaštieli Kubínyi znamená pracovať v krásnom prostredí, v ktorom sa spája história, kvalita služieb a tímová práca. Sledujeme trendy, vzdelávame sa a spoločne vytvárame pre našich hostí výnimočný gastrozážitok pod vedením kreatívneho šéfkuchára.
Staň sa aj ty súčasťou nášho tímu. Nezáleží nám na skúsenostiach, dôležitá pre nás je chuť pracovať a ochota učiť sa nové veci, všetko ostatné ťa radi naučíme.

Aktuálne ponúkame prácu na pozíciu kuchár a raňajkový kuchár.

Náplň práce:

-príprava a spracovanie surovín
-realizácia jedál a la carte na večernom servise pod vedením šéfkuchára
-zabezpečenie raňajok pre hotelových hostí, príprava raňajkového bufetu a teplých jedál
-príprava a realizácia jedál pre príležitostné väčšie akcie (oslavy, svadby, firemné akcie, atď.)
-príprava zamestnaneckých obedov (cca 15 porcií)
-udržiavanie čistoty v priestoroch kuchyne
-dodržiavanie hygienických nariadení
-nákup surovín podľa potreby
-úsmev :) a tímový duch

• nová kuchyňa s kvalitným technologickým vybavením
• možnosť učiť sa od profesionálov najnovšie trendy v gastronómii
• práca v neštandardnom a krásnom prostredí historického kaštieľa
• strava a pitný režim zabezpečený
• zamestnanecké zľavy a benefity
• školenia a kurzy, vzdelávací program
• možnosť profesionálneho rastu a budovanie vlastného tímu
• teambuildingy
• sympatický a kreatívny tím
• možnosť výberu ranných alebo večerných zmien

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis na adresu: kariera@kastielkubinyi.sk
alebo nás kontaktujte telefonicky na: 0948 856 381 alebo zareagujte prostredníctvom portálu Profesia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len vhodných uchádzačov pre túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-pozitívny vzťah ku gastronómii
-prax v odbore veľkou výhodou
-samostatnosť
-zodpovednosť
-zmysel pre poriadok a čistotu
-časová flexibilita
-tímová práca
-chuť a ochota pracovať
-zdravotný preukaz

Kaštieľ Kubínyi je historický areál, ktorý sa nachádza vo Vyšnom Kubíne. Celý objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou a v súčastnosti slúži ako hotel s reštauráciou. Naše priestory sú ideálnym miestom pre relax spojený s kvalitnou gastronómiou. Organizujeme kultúrne podujatia, zabezpečuje výnimočný catering, realizujeme svadby, firemné akcie či rodinné oslavy. Viac sa o nás dozviete na www.kastielkubinyi.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov