Pridať inzerát

Operátor výroby

KASPER CORPORATION - SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Cestárska 1, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 040 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha robotizovaného pracoviskav strojárskej výrobe (automotív)
- Prísun / odsun materiálu ku strojom

- nástupný bonus 150€
- výkonnostný príplatok 70€
- stravné lístky
- pracovné oblečenie, obuv
- zabezpečenie ubytovania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť ponúka možnosti talentovaným s skúseným pracovníkom, ale rada zaškolí aj nováčikov bez skúsenosti. Riadi sa princípmi organizovanej spoločnosti s orientáciou na štandardizované postupy a prísne dodržiavanie práv svojich zamestnancov. Považuje zamestnanca za najväčší kapitál spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Sme agentúra dočasného zamestnávania s orientáciou na pracovníkov do priemyselnej výroby, logistiky, stavebníctva, potravinárskeho priemyslu a sezónnych prác v poľnohospodárstve. Spoločnosť ponúka možnosti skúseným pracovníkom, ale aj nováčikov bez skúseností. Riadi sa princípmi organizovanej spoločnosti s orientáciou na štandardizované postupy a prísne dodržiavanie práv svojich zamestnancov. Považujeme zamestnanca za najväčší kapitál spoločnosti.
Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.