Pridať inzerát

Asistentka pobočky Bratislava

KASKO-BLINDS a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 000 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká:
Obsluha pobočky je práce velmi různorodá a zajímavá, administrativního charakteru, s komunikací jak se zákazníky, tak s týmem spolupracovníků. A co tedy konkrétně tato práce zahrnuje:

- přijímání a vyřizování telefonických hovorů a vzkazů, péče o příchozí i odchozí poštu
- komunikace s centrálou firmy i se zákazníky
- vytvoření cenových nabídek, dokomunikování informací k zakázce
- zpracování objednávek, předání požadavků na příslušná oddělení
- výdej zboží

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SŠ vzdělání s maturitou nejlépe technického nebo obchodního zaměření
- dobré komunikační a administrativní schopnosti
- dobrá práce s PC a internetem
- příjemné vystupování osobně i po telefonu a kultivovaný písemný projev
- pozitivní přístup

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat: 1000,- € + celoroční odměny dle výkonu
- firemní telefon
- volno o víkendech a svátcích
- celkové zaškolení
- perspektivu silně ekonomické firmy
- podporu z centrály
- individuální přístup a možnost osobního rozvoje
- kariérní růst

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Přední český výrobce interiérové a venkovní stínicí techniky a garážových vrat.

Adresa společnosti

Zbrojovácká 1487
75501 Vsetín
Česká republika