Tooling Industrial Engineer - Inžinier nástrojárne / Inžinier industrializácie

KASAI SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Levice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 100 EUR/mesiacmzda bude stanovená po individuálnej dohode s kandidátom na základe skúsenosti a seniority uchádzača, cestovný bonus do výšky 50€ prináleží ku mzde každý mesiac
  • Termín nástupu: ASAP alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pozícia je zodpovedná za vykonávanie a riadenie zmien dizajnu a opravy foriem plastového vstrekovania (tooling)
• navrhovanie zmien foriem s cieľom optimalizácie kvality produktu a zníženia výrobného času
• znalosť CAD systému a systému vstrekovania plastu
• zodpovednosť za zvýšenie stability výroby, zlepšovanie výrobných procesov a optimalizáciu výkonu zariadenia (industrial)
• analyzuje kľúčové trendy procesu a nastavuje zistenia na odporúčané opatrenia
• vykonať analýzu prevencie a porúch stroja
• podporovať a viesť zlepšovacie činnosti v rámci výrobných nastavení strojov
• monitorujte využitie, efektívnosť a kvalitu vybavenia
• zlepšiť a znížiť spotrebu energie
• porozumieť súčasným štandardom strojov a procesov v rámci celého závodu
• znalosť moderných montážnych techník
• zabezpečuje aby nové zariadenie alebo nástroje boli v súlade s príslušnými predpismi o ochrane zdravia a bezpečnosti pri práci
• vykonať analýzu prevencie a porúch stroja, znalosť montážnych technológií
• viesť programy zamerané na zníženie interného výrobného scrapu a časových cyklov

Iné požiadavky
• skúsenosti so vstrekolismi/assembly lines a inými výrobnými zariadeniami
• angličtina na komunikatívnej úrovni - B2
• skúsenosti z automotive spoločnosti min. 3 roky

• možnosť stať sa súčasťou úspešnej medzinárodnej firmy s bohatou históriou na medzinárodnej úrovni
• možnosť osobného a kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

If interested please send your CV.

With respect to all those interested: we only contact candidates who meet our requirements.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanical engineering, industrial engineering

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Lean manažment - základy
5S - pokročilý
Keyence Vision Systems - pokročilý

Počet rokov praxe

3

• vynikajúce technické znalosti výrobného procesu
• znalosť Lean techniky
• veľkou výhodou prax z podobnej výrobnej firmy
• odolnosť voči stresu a deadlinom
• organizačné schopnosti

KASAI KOGYO Ltd. je japonská spoločnosť, TIER1 dodávateľ automobilového priemyslu, s viac ako 100 ročnou históriou. Svojou dlhodobou víziou na dosiahnutie "excelentnej globálnej spoločnosti" sa skupina Kasai snaží stať spoločnosťou, ktorá dokáže dôsledne poskytovať kvalitu, náklady a produkty, ktoré spĺňajú potreby zákazníkov. Cieľom spoločnosti je aj naplniť svoju sociálnu zodpovednosť (CSR) tým, že prijme aktívne opatrenia na to, aby sa v súlade s legislatívou stala šetrnou k životnému prostrediu.
Výrobný závod na Slovensku, v Leviciach bol založený koncom leta 2017 a bude prvým výrobným závodom KASAI na kontinentálnej Európe.

Adresa spoločnosti

Ul. G. Schoellera 6561/2
934 01 Levice

Kontakt