Pridať inzerát

Asistent rezervačného oddelenia

KARTAGO TOURS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy, 13. plat
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na centrále CK KARTAGO TOURS v Bratislave hľadáme asistenta rezervačného oddelenia.
Ak ťa láka práca v cestovnom ruchu, rád/rada sa učíš nové veci, ovládaš cudzí jazyk a práca na počítači ti nie je cudzia, určite do nášho skvelého kolektívu zapadneš.

Tvojou prac. náplňou bude:
• telefonický kontakt s call centrom, pobočkami i zahraničným partnerom
• rezervácia zájazdov, spracovanie zmlúv o obstaraní zájazdu
• vystavenie potvrdenia objednávok, posielanie pokynov na cestu a príprava dokumentácie k odletom

Školenia, zamestnanecké zľavy, pracovné zahraničné cesty.

Informácie o výberovom konaní

Čo ponúkame?
Miluješ cestovanie a zaujíma ťa všetko, čo s ním súvisí? Ver, že táto práca bude pre teba priam stvorená! Zaškolíme ťa do nášho rezervačného systému, ukážeme ti celý priebeh od vzniku objednávky až po samotnú rekreáciu klientov, zasvätíme ťa do útrob práce v cestovnom ruchu, ktorá ti prinesie množstvo cestovateľských zážitkov. To všetko môžeš zažiť v našom dynamickom kolektíve, v ktorom sa nudiť rozhodne nebudeš.

Bije ti v hrudi srdce cestovateľa a naša ponuka ti rozžiarila oči? Tak neváhaj, pošli nám svoj životopis na [email protected] a začleň sa do našej Kartago rodiny.

Zaslaním Vášho životopisu dávate spoločnosti CK Kartago tours, a.s. súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na danú pozíciu hľadáme spoľahlivého, flexibilného a zodpovedného zamestnanca.

Komunikatívnosť, obchodnícke zručnosti.

Cestovná kancelária + tour operátor

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov