Pridať inzerát

Zvárač - zámočník TIG/MIG/Laserové zváranie

KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Železničná 931/4, Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností, kvality a výkonu uchádzača. Základná mzda + bonusy + dochádzkový bonus + príplatky
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie podľa výkresovej dokumentácie antikor/čierna oceľ
- brúsenie a povrchová úprava zvarov
- opracovanie ručným náradím (brúsenie, zjednocovanie povrchov)
- zváranie MIG / zváranie TIG (WIG)
- montážne prace
- kontrola zvarov a výrobkov
- príprava materiálu
- kontrola a dbanie na kvalitu výrobkov
- samostatnosť

- zaujímavé finančne ohodnotenie
- práca v stabilnej domácej spoločnosti v dobrom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zámočníctvo - Strojárstvo

Hľadáme kvalitných zámočníkov-zváračov, ktorí ovládajú prácu podľa dokumentácie a zadania a majú skúsenosti aj s nerezou.

Spoločnosť KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o. so sídlom v Lozorne bola založená v roku 2009 ako spoločnosť venujúca sa najmä spracovaniu plechov. Vďaka kvalitne odvedenej práci celého kolektívu a použitiu najmodernejších technológií so zreteľom na kvalitu a flexibilitu, ponúkame našim zákazníkom komplexný servis v tejto oblasti.

Počas nášho pôsobenia na trhu sme s cieľom ponúknuť komplexný servis rozšírili našu činnosť o strojársku a zámočnícku výrobu.

Momentálne ponúkame profesionálny servis v oblasti spracovania plechov, nerezovej výroby pre potravinársky priemysel, zvárania konštrukcií, konštrukčných a projekčných prác.

Prioritou spoločnosti je splniť všetky požiadavky našich zákazníkov od zadania zákazky po jej realizáciu so zameraním na rýchlosť, kvalitu, flexibilitu a ekonomiku. Tieto ciele dosahujeme vďaka neustálemu zlepšovaniu procesov, modernizáciou technológii, rozširovaniu strojového parku a zvyšovaniu kvalifikácie celého tímu.