Pridať inzerát

Obsluha ohraňovacieho lisu TRUMPF

KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacSZČO:10-14 EUR/hod (v závislosti od zručnosti a výkonu + benefity)
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha CNC oraňovacieho lisu TRUMPF
- príprava na ohýbanie plechov na ohraňovacom lise
- programovanie ohybov na danom stroji
- navrhovanie nástrojového vybavenia
- optimalizácia technológie ohýbania
-údržba stroja a nástrojov

-zaujímavé finančne ohodnotenie
-zaškolenie na daný stroj
-ubytovanie
-WiFi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-znalosť obsluhy strojov TRUMPF
-prax

Spoločnosť KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o. so sídlom v Lozorne bola založená v roku 2009 ako spoločnosť venujúca sa najmä spracovaniu plechov. Vďaka kvalitne odvedenej práci celého kolektívu a použitiu najmodernejších technológií so zreteľom na najvyššiu kvalitu a flexibilitu, ponúkame našim zákazníkom komplexný servis v tejto oblasti.

Počas nášho pôsobenia na trhu sme s cieľom ponúknuť kvalitnejší servis rozšírili našu činnosť o strojársku a zámočnícku výrobu.

Momentálne ponúkame profesionálny servis v oblasti spracovania plechov, nerezovej výroby pre potravinársky priemysel, zvárania konštrukcií, konštrukčných a projekčných prác.

Prioritou spoločnosti je uspokojiť najnáročnejšie požiadavky klientov od zadania zákazky po jej realizáciu so zameraním na rýchlosť, kvalitu, flexibilitu a ekonomiku. Tieto ciele dosahujeme vďaka neustálemu zlepšovaniu procesov, modernizáciou technológii, rozširovaniu strojového parku a zvyšovaniu kvalifikácie celého tímu.

Adresa spoločnosti

Vendelínska 51/49
900 55 Lozorno