Stolár/ odborný montér pre nábytkovú spoločnosť - kapritz/ KOMANDOR

kapritz s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Maďarsko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac- momentálne preferujeme živnostníkov - TPP možné po dohode
  • Termín nástupu: ihneď, prípadne dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO HĽADÁME?

Do našej spoločnosti, ktorá je absolútnou špičkou na trhu vo výrobe atypického nábytku, zháňame skúsených remeselníkov- stolárov, ktorí majú praktické skúsenosti s montovaním nábytku na mieru.

AKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

- práca vo výrobe
- montáž nábytku u koncového zákazníka
- interná montáž skriniek vo výrobe

- práca pre stabilnú slovenskú spoločnosť, ktorá je na trhu už vyše 25 rokov
- slušné platové ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

drevovýroba, stolár, nábytkár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stolár, nábytkár

Počet rokov praxe

0

- prax na pozícii stolár, nábytkár, montér nábytku
- ideálne živnostník
- zmysel pre detail
- samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť
- schopnosť komunikovať so zákazníkom
- vodičský preukaz typu B

Spoločnosť KAPRITZ je distribútorom značky KOMANDOR, tradičného producenta vstavaných skríň a šatníkov na mieru už od roku 1998. Odvtedy sa jej výroba niekoľkonásobne rozšírila, skvalitnila a doplnila o nové technológie a postupy. Do produktového portfólia pribudli nábytky od predsiene cez kuchyňu až po spálňu, či pracovňu. Dnes pracuje KAPRITZ s dyhou, sklom, plastom, grafickými aplikáciami, či interiérovými doplnkami. Jedno sa však nezmenilo – za svoju špecifikáciu stále považuje úložné priestory. Úložné riešenia pre každú miestnosť v dome tak, aby majiteľom poskytli poriadok, pohodlie a viac miesta pre život.

Adresa spoločnosti

Elektrárenská 1
831 04 Bratislava-Nové Mesto