Pridať inzerát

HR Advisor – Part Time

Kantar Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu človeka, ktorého baví svet HR, nebojí sa príchádzať s novými nápadmi a neustále hľadá možnosti ako sa môžeme odlíšiť na trhu práce. Ak máš skúsenosť s interným HR, vyhovuje Ti práca na čiastočný úväzok a máš chuť pracovať v medzinárodnom prostredí spoločnosti, ktorá sa venuje výskumu trhu a médiam čítaj ďalej.

Čo budeš mať na starosti?
• Kontaktná osoba v personálnej oblasti pre zamestnancov pre dve Kantar entity Kantar Slovakia & GDC Slovakia (cca 80 kolegov)
• Konzultant pre managerov
• Ambasádor „Kantar values & behaviours”, starostlivosť o firemnú kultúru
• Podpora HRBP CEE pri implemantácii globálnych HR projektov
• Spolupráca pri náboroch s Talent Acquisition tímom
• Vzdelávanie a rozvoj zamestnancov (implementačná fáza)
• Personálna administratíva v sytéme Workday
• Príprava smerníc, aktívne riadenie procesov
• Spracovanie HR administratívy (zmluvy, dodatky, dochádzka, BOZP)
• Príprava podkladov pre spracovanie miezd externou spoločnosťou
• Správa benefitov
• Budovanie vzťahov s externými partnermi (nábor. agentúry, právne poradenstvo atď.)
• HR reporting

Čo naopak ponúkame my?
• Hybridný model práce (kancelária, home office)
• Krásne nové pracovné prostredie v Sky Parku Bratislava
• Prácu v spoločnosti, kde je HR kľúčový partner
• Neobmedzený prístup k LinkedIn learning
• Možnosť vzdelávať sa a neustále napredovať

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Čo by mal úspešný kandidát/ka spĺňať?
• Vysokoškolské vzdelanie
• Minimálne 3 roky na podobnej pozícii v internom HR
• Záujem o trendy v oblasti HR
• Prehľad v zákonníku práce
• Plynulá angličtina
• Nasadenie, proaktivita, empatia

Kantar (divízia Media) je priekopníkom mediálneho výskumu, poskytujeme najpresnejšie a najkomplexnejšie informácie o spotrebe, výkone a hodnote médií. Pracujeme pre veľké mediálne agentúry či televíziu. Náš prehľad, odborné znalosti a best class dáta a služby pomáhajú klientom merať, monitorovať a vyberať najefektívnejšie médiá.

O nás: https://www.youtube.com/watch?v=1dMmrCFGpRM