Pridať inzerát

Transaction Processing Analyst

Kantar Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 450 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti /KEY RESPONSIBILITIES/
účtovanie došlých faktúr
vystavovanie a účtovanie odberateľských faktúr
inventarizácie pohľadávok, záväzkov – saldokontá
účtovanie banky
účtovanie interných dokladov, vyúčtovaní zamestnancov
monitorovanie úhrad od zákazníkov, upomienky
mesačné inventarizácie súvahových účtov
spolupodieľanie sa na zostavení mesačnej/ ročnej účtovnej závierke
príprava podkladov pre audit/ management spoločnosti
spracovanie výkazov pre štatistický úrad SR
spracovanie vybraných podkladov pre SOX dokumentáciu

• flexibilna pracovná doba /pevná pracovná doba 9-15/
• 3x ročne sick day
• Homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním /Candidates with education suit the position/
vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti / Language skills/
Anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti / Personality requirements and skills/
- skúsenosť so samostatným vedením podvojného účtovníctva - znalosť daňovej a účtovnej problematiky, prehľad v legislatívnych predpisoch a znalosť IFRS - samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, zmysel pre detail
- flexibilita, systémový prístup k práci - aktívny a samostatný prístup k riešeniu zverených úloh

Kantar (divízia Media) je priekopníkom mediálneho výskumu, poskytujeme najpresnejšie a najkomplexnejšie informácie o spotrebe, výkone a hodnote médií. Pracujeme pre veľké mediálne agentúry či televíziu. Náš prehľad, odborné znalosti a best class dáta a služby pomáhajú klientom merať, monitorovať a vyberať najefektívnejšie médiá.

O nás: https://www.youtube.com/watch?v=1dMmrCFGpRM