Pridať inzerát

Špecialista počítačových systémov (ref. č.: OIT-1.1/2020)

Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie Alexandra Dubčeka 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 921,5 - 3 055 EUR/mesiacPre danú pracovnú pozíciu je stanovená platová trieda 7, čo predstavuje mzdu vo výške 921,50 až 1.527,50 EUR/mesiac, pričom tarifný plat je stanovený podľa § 4 ods. 7 zákona č. 553/2003 Z. z. a zákona č. 318/2018 Z. z., ktorým sa dopĺňa zákon č. 553/2003 Z. z. a zákon č. 350/1996/Z. z., a na základe počtu rokov praxe. K mzde vo výške od 921,50 EUR/mesiac prináleží aj osobný príplatok podľa § 10 zákona č. 553/2003 Z. z., ktorý môže byť priznaný až do výšky 100 % tarifného platu, čo predstavuje mzdu v celkovej výške 1.843,00 až 3.055,00 EUR/mesiac.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

7.01 Zabezpečovanie chodu a údržby informačného systému

- administrácia desktopov a serverov (správa, dokumentácia, technická podpora, automatizácie, konfigurácie, zabezpečenie súladu),
- administrácia aplikačného vybavenia,
- zabezpečovanie technickej podpory,
- súčinnosť pri realizácii IT projektov,
- ďalšie úlohy a administratívna podpora podľa zadaní nadriadeného.

- stravovanie vo vlastnej jedálni,
- vlastné účelové (rekreačné) zariadenie za zamestnanecké zvýhodnené ceny,
- týždeň dovolenky nad zákonný rámec,
- príspevok na rekreáciu, vianočný príspevok,
- ostatné sociálne výhody vyplývajúce z uzatvorenej kolektívnej zmluvy.

Uchádzačov žiadame o zaslanie profesijného štruktúrovaného životopisu výhradne v slovenskom jazyku elektronicky (kliknutím na tlačidlo "Poslať spoločnosti životopis") alebo poštou na adresu: Kancelária NR SR, Osobný úrad, Nám. Alexandra Dubčeka 1, 812 80 Bratislava.

Uchádzačom o zamestnanie oznamujeme, že budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky na technické znalosti :
- znalosť princípov sietí a TCP/IT v prostredí Windows server,
- znalosť služieb DNS, DHCP,
- znalosť administrácie NTFS,
- znalosť správy siete a serverov na Windows server architektúre,
- znalosť klientskych operačných systémov Windows 10 v doménovom prostredí,
- znalosť MS Active directory a Active directory security,
- znalosť bezpečnostnej architektúry Windows server sietí,
- znalosť System center configuration manager.

Požiadavky na zručnosti:
- analytické myslenie,
- schopnosť algoritmicky popísať pracovný proces,
- schopnosť identifikovať technický alebo procesný problém a navrhnúť riešenie,
- schopnosť navrhovať nové riešenia pre zvýšenie dostupnosti IS,
- schopnosť navrhovať optimalizácie existujúcich procesov,
- záujem o informačné technológie, vôľa napredovať a učiť sa nové veci,
- tímová spolupráca.

Osobitné kvalifikačné požiadavky:
- výborná znalosť slovenského jazyka,
- znalosť odbornej terminológie v anglickom jazyku, schopnosť pracovať s anglickými textami.

Kancelária NR SR je služobný úrad zriadený podľa zákona č. 350/1996 Z. z. o rokovacom poriadku NR SR.
Kancelária NR SR je štátna rozpočtová organizácia.

Adresa spoločnosti

Námestie Alexandra Dubčeka 1
812 80 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Osobný úrad Kancelárie NR SR
E-mail: poslať životopis