Pridať inzerát

Inštalatér / potrubár / údržbár / čistenie kanalizácií

KANAL SERVIS NR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiacodmeny, bonusy, príplatky v prípade práce cez víkend
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Čistenie odtokov splaškovej a dažďovej kanalizácie v domácnostiach, firmách, inštitúciách pomocou moderných zariadení a technológií
-Práca v tíme, jedno vozidlo obsluhuje dvojčlenná posádka
-Práca s diagnostickými prístrojmi (kamera na kanalizácie, lokátor na vytyčovanie trasy potrubia atď)
-Obsluhovanie tlakového stroja a elektro-mechanického stroja na čistenie kanalizácie
-Vedenie motorového vozidla do 3,5t (postačuje B skupina)

Ponúkame:
-Kompletné vyškolenie pre vykonávanie servisných prác
-Stabilné zázemie
-Stále zamestnanie na HPP alebo živnosť
-Firemné oblečenie
-Rodinná atmosféra v mladom kolektíve
-Finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnému nasadeniu a praxe

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- Zodpovednosť
- Príjemné vystupovanie
- Manuálna zručnosť
- Samostatnosť

Sme stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti poruchovej služby na nefukčné kanalizácie. Hlavnou činnosťou je čistenie domových a priemyselných kanalizácii profesionálnou vysoko špecializovanou technikou, kontrola potrubí pomocou diagnostických zariadení, vytyčovanie kanalizačných sietí. Poskytujeme taktiež bezvýkopové opravy - sanácie kanalizácii. Naša spoločnosť sa neustále vyvíja a ponúka tak nové možnosti na Slovenskom trhu. Viac informácii nájdete na www.kanalservis.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Rutič
E-mail: poslať životopis