Pridať inzerát

Regionálny obchodný manažér

KAN-therm Hungary Kft.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 EUR/hod.Na základe diskusie.
  • Termín nástupu: 2022.06

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od Vás očakávame:
- technické vzdelanie v oblasti sanitárnych a vykurovacích zariadení
- dobrá znalosť stavebného a montážneho priemyslu
- skúsenosti s vedením obchodných rokovaní
- znalosť zákazníkov v oblasti sanitárnych a vykurovacích inštalácií
- znalosť anglického jazyka
- vodičský preukaz
Náplň práce:
- akvizícia nových obchodných spoločností, investície do prieskumu
- budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- poskytovanie školení pre zákazníkov o tom, ako efektívne používať systém KAN-Therm
- spolupráca s montážnymi firmami a projektantmi z oblasti stavebníctva
- prispievanie k plneniu predajných a marketingových cieľov spoločnosti, aby bolo zaistené dosiahnutie celkového cieľa spoločnosti

Čo Vám môžeme ponúknuť:
- možnosť rozvíjať vedomosti a získavať nové kompetencie
- interné a externé školenia
- náročnú a dynamickú skúsenosť s prácou pre medzinárodného lídra v oblasti výroby vnútorných inštalácií
- pracovné pomôcky, vrátane služobného vozidla, notebooku a mobilného telefónu
- konkurencieschopné platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

HVAC

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skupina KAN
Skupina KAN je skúseným výrobcom a dodávateľom moderných riešení a inštalačných systémov KAN-therm, uznávaných v celej Európe.
Od začatia svojej obchodnej činnosti v roku 1990 buduje spoločnosť KAN svoju pozíciu na silných pilieroch profesionality, inovatívnosti, kvality a rozvoja.

Spoločnosť v súčasnej dobe zamestnáva viac než 1000 ľudí a prevádzkuje pobočky v Nemecku, Poľsku, Maďarsku, Rusku, na Ukrajine a v Bielorusku. Výrobky s označením KAN-Therm sa vyvážajú do 68 krajín, distribučný reťazec pokrýva Európu, značnú časť Ázie, a zasahuje aj do Afriky.

KAN-Therm je optimálny, kompletný inštalačný multisystém, ktorý zahŕňa najmodernejšie, vzájomne sa doplňujúce riešenia v oblasti potrubných, vodovodných a vykurovacích inštalácií, ako aj technologické riešenia. Ide o vynikajúcu realizáciu predstavy týkajúcej sa univerzálneho systému vďaka dlhodobým skúsenostiam a nadšeniu konštruktérov spoločnosti KAN, dôslednej kontrole kvality surovín a finálnych výrobkov, a v neposlednom rade účinnému rozpoznaniu potrieb inštalačného trhu v súlade s požiadavkami vyváženého stavebníctva.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zsófia Dosztál
Tel.: +3623770062
E-mail: poslať životopis