Prijímací technik-predajca pre prevádzku servisu karavanov, predaj náhradných dielov a montáž príslušenstva

KAMPERA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košická 46, Prešov-Solivar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností uchádzača a miery samostatnosti. + motivácia z predaja služieb, náhradných dielov a príslušenstva.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem zákaziek na servis
- organizácia prác v servise
- predaj náhradných dielov a príslušenstva
- evidencia zákaziek
- montáž príslušenstva pre karavany
- nákup náhradných dielov a spotrebného materiálu
- výdaj tovaru zo skladu

Ponúkame zaujímavú prácu v oblasti predaja, servisu a výroby karavanov. Výhodou sú skúsenosti v autoservise ale nie je to podmienka. Hľadáme predovšetkým dynamického, zodpovedného a komunikativného kolegu s technickým myslením. Práca prináša denne nové podnety a skúsenosti - stereotyp u nás nehrozí ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zaoberáme sa výrobou, servisom, predajom obytných nadstavieb a karavanov.
www.obytne-kabiny.sk - pod značkou "KAMPERA" vyrábame vlastné obytné nadstavby pre pick-up podvozky
www.karavanservis.sk - servis a údržba karavanov, montáž doplnkov
www.karavanypo.sk - predaj príslušenstva a náhradných dielov pre karavany, prevádzka požičovne karavanov
www. 4dog.sk - výroba, predaj a servis prívesov na prevoz živých zvierat