Pridať inzerát

Vodič nákladného vozidla sk. C - kuriér

KAMEX SLOVAKIA, s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 250 EUR/mesiacKoncoročné odmeny, zakl.prac.doba 8 hod vrátane obeda (nie 8,5 h),
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-rozvoz kusového tovaru region Trenčín systém TOPTRANS
-dovoz kusoveho tovaru region Trenčín systém TOPTRANS
-vykladka a nakladka rozvozného vozidla

-zakl.prac.doba 8 hod vrát.obedu (nie 8,5 hod)
-platené nadčasy, príplatky
-vianočné odmeny
-pravidelná mzda
-stravné lístky
-priateľský kolektív

prax v riadení NA min.1 rok, technická zručnosť, slušné chovanie a vystupovanie, chuť pracovať, vlastnenie všetkých dokladov potrebných k vykonávaniu funkcie profi vodiča vratane Kvalif.karty vodiča KKV, Psychotestov, Lek.prehliadky, bydlisko Trenčín a okolie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

Kurier, vodič

Počet rokov praxe

1

prax v riadení NA min. 1 rok, technická zručnosť, slušné chovanie a vystupovanie, chuť pracovať, vlastnenie všetkých dokladov potrebných k vykonávaniu funkcie profi vodiča vratane KKV, bydlisko Trenčín a okolie

Prepravná spoločnosť s viac ako 16-ročnou tradíciou v tejto oblasti. Spoločnosť pracuje v prepravnom systeme TOPTRANS EU. Je solídnym a spoľahlivým partnerom v oblasti prepravných služieb a logistiky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybratých uchadzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov