Pridať inzerát

Brigádnik - Manipulant tovaru, pomocný skladník

KAMEX SLOVAKIA, s.r.o.

  • Miesto práce: Toptrans - Kamex Slovakia, S.r.o., Zlatovská 2195, Trenčín-Zlatovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 450 EUR/mesiacSadzba 4,0 €/hod, pri platnom vozičkarskom preukaze 4,50€/hod. + stravné lístky
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakládka a vykladka tovarov, z kamiónov, nakládka a vykládka na rozvozné vozidlá, skenovanie tovarov, udržiavanie poriadku v skladoch a na nakladacích rampách, prac doba 4-5 hodín denne, po dohode , prac doba Po-Pi od 5.00 hod - 10.00 hod

Praca v prosperujúcej spoločnosti,
Dlhodobé a stabilné zamestnanie
Koncoročné odmeny
Stravné lístky

Potrebné : Platné doklady na VZV - výhodou , manuálna zručnosť, práca v kolektíve, zodpovednosť, ochota pracovať, zmysel pre poriadok, slušné vystupovanie,

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava,skladovanie

Práca vhodná aj pre čiperného dôchodcu , študenta , požadujeme zodpovednosť, prispôsobivosť, pedantnosť, chuť pracovať, bydlisko Trenčín a okolie do 25 km,

Prepravná spoločnosť s viac ako 16-ročnou tradíciou v tejto oblasti. Spoločnosť pracuje v prepravnom systeme TOPTRANS EU. Je solídnym a spoľahlivým partnerom v oblasti prepravných služieb a logistiky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybratých uchadzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zlatovská 2195
911 05 Trenčín

Kontakt