Pridať inzerát

Bagrista (obsluha pásového rýpadla)

Kameňolomy a štrkopieskovne, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pohranice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac+ motivujúca mesačná variabilná zložka na základe dosiahnutých výkonov
  • Termín nástupu: 01.11.2022, ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha a vedenie stavebného stroja, na ktoré má odbornú spôsobilosť (pásový bager)
• zodpovednosť za zverený stavebný stroj
• dodržiavať pracovný rozvrh

• možnosť školení za účelom zvyšovania kvalifikácie

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, avšak budeme kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetkým ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a prajeme veľa šťastia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

• platný strojnícky preukaz
• manuálna a remeselná zručnosť
• schopnosť pracovať samostatne, zodpovedne, svedomite a dôsledne
• flexibilita a ochota cestovať

www.kas.sk
Spoločnosť Kameňolomy a Štrkopiesky, a.s. (KAS, a. s.) - patrí medzi najväčších producentov a spracovateľov prírodného kameniva. Naše produkty sú certifikované akreditovaným skúšobným ústavom v súlade s EN. Naša spoločnosť sa taktiež zaoberá recykláciou a uskladnením stavebnej sute, nákladnou dopravu, prenájmom stavebných strojov a zariadení.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov