Pridať inzerát

Operátor CNC stroja

KAMAX Fasteners s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 3752, Bardejov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,53 EUR/hod.Mzda 6,40 €/hod. vrátane výkonových zložiek (tímový ukazovateľ, osobné ohodnotenie). Nástupný bonus 500 € po splnení zadefinovaných podmienok.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhuje, zoraďuje a vykonáva údržbu vrátane jednoduchých opráv na pridelenom stroji
Plní úlohy vyplývajúce zo systému politiky kvality pre lisovňu
Odoberá zo skladu nástroje, materiál a prepravné bedne
Vykonáva prehliadky strojného zariadenia
Dodržuje predpisy týkajúce sa bezpečnosti práce, požiarnej ochrany a ochrany životného prostredia (EMS)
Zúčastňuje sa školení zákonných a školení organizovaných pre zvyšovanie kvalifikácie a znalostí
Je zodpovedný za poriadok na pridelenom pracovisku

Stabilné zamestnanie v novej výrobnej hale;
Perspektívna práca v Bardejove v medzinárodnej stabilnej spoločnosti;
Obedy za 1 € na pracovisku;
Pravidelný ročný nárast miezd;
Finančný príspevok do DDS;
Nástupný bonus 500 € po splnení zadefinovaných podmienok;
Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy alebo v zahraničí;
Pracovné oblečenie pri nástupe.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

manuálna zručnosť, rozhodovanie, samostatnosť, ovládanie práce s počítačom

Sme technologicky popredným svetovým výrobcom vysokopevnostných spojovacích materiálov a kompetentným partnerom pre vývoj a výrobu zložitých dielov tvarovaných za studena. V automobilovom priemysle, našom hlavnom odbore od založenia spoločnosti, vyvíjame individuálne riešenia pre špeciálne požiadavky budúcnosti v spoľahlivých a dlhodobých partnerstvách s našimi zákazníkmi.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mariana Koreňová
Tel.: +421544888736
E-mail: poslať životopis