Pridať inzerát

Recepčná

KAMALA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: J. M. Hurbana, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiac13 plat ( po odpracovaných aspoň 12 mesiacoch) odmeny za zvýšenie predaja
  • Termín nástupu: 1.11.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o chod recepcie, kontakt s klientom, starostlivosť o klienta, telefonická, mailová komunikácia, komunikácia na sociálnych sieťach, dokumentovanie záznamov, fotografií, obsluha prístrojov, asistencia lekárom, tvorba marketingového materiálu,

Plne platené obedy,
Príjemné prostredie
mesačný kredit na procedúry a produkty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Asistent/ka, recepčný/á,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Facebook Ads Manager - Pokročilý
Facebook - Pokročilý
Instagram - Pokročilý
Google Ads - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratívy, komunikácia s klientami,

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, lojálnosť, precíznosť, zmysel pre detail, kreativita, šarm, obchodný duch, tímový hráč,

Estetická klinika, kde chceme poskytovať ľuďom, čo najkvalitnejšie služby a servis. Chceme sa vzdelávať, rásť a zlepšovať a najdôležitejšie pre nás je, aby náš klient dostával službu na vysokej profesionálnej úrovni, preto potrebuje spolupracovníkov, ktorí nám budú pomáhať a snažiť sa o celkové dobré meno Kamaly.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov