Pridať inzerát

Pokojská

KAFFEX spol.s r.o. Hotel Toliar Štrbské Pleso

  • Miesto práce: Poštová 4021/8, 059 85 Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 623 EUR/mesiacZákladná mzda plus osobné ohodnotenie.
  • Termín nástupu: hneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach.
Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet).
Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch.
Dodržiavanie hygienických štandardov.
Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb.
Prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne.

Informácie o výberovom konaní

Prednosť budú mať uchádzači z okolia Štrbského Plesa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hotel, Reštaurácia, Vitálny svet a obchody

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov