Pridať inzerát

Pracovník do prototypovej dielne

Kabelschlepp-Systemtechnik, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská 67, Nové Zámky-Pri Bani
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 23.05.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatná práca na základe technickej dokumentácie, písomných a ústnych pokynov
• Výroba a opracovanie kovových dielov podľa výkresovej dokumentácie
• Zvládanie zámočníckych prác - pílenie, vŕtanie, závitovanie, zváranie MIG/MAG, ohýbanie, rovnanie, brúsenie, leštenie, nitovanie
• Zostavenie častí strojov a strojných zariadení
• Mechanické práce pri montáži a oživovaní výrobných technologických zariadení
• Výroba prototypov a prípravkov

Na danú pracovnú pozíciu hľadáme šikovných, fyzicky zdatných a učenlivých ľudí ktorým ponúkame :
- prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá dlhodobo patrí medzi najväčšie a najvýznamnejšie spoločnosti v Nitrianskom kraji !
- perspektívne a dlhodobé zamestnanie
- možnosť ďalšieho vzdelávania, osobného rastu
- sociálny program (firemný deň, vianočný večierok a iné)
- príspevok na dochádzanie
- závodná jedáleň s pestrou ponukou jedál s doplatkom 0 € !
- doplnkové dôchodkové sporenie
- odmeny pri jubileách
- príspevok pri narodení dieťaťa
- 13-ty a 14-ty plat

Svoje žiadosti a profesiový životopis zasielajte mailom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a to telefonicky alebo mailom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona, ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske vzdelanie, odbor zámočník

Počet rokov praxe

2

• Čítanie technickej dokumentácie !
• Presnosť a precíznosť
• Praktické myslenie
• Manuálna zručnosť
• Zodpovedný prístup
• Znalosť materiálov
• Ovládanie rezanie plazmou výhodou
• Ovládanie frézovania výhodou
• Ovládanie zvárania metódou WIG/TIG výhodou

Spoločnosť so zahraničnou majetkovou účasťou bola založená v r. 1990. Hlavné činnosti: výroba a distribúcia príslušenstva obrábacích strojov, najmä teleskopických krytov, dopravníkových systémov, nosičov energií.
Zákazková výroba.