Pridať inzerát

Asistent – nájomné nehnuteľnosti

KA Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacNa živnosť (faktúru) cca. 1200 Eur / mesačne. Zamestnanecký pomer dohodou od 850 Eur mesačne.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistenta na pomocné práce pri prenájme a predaji nehnuteľností na trvalé bývanie (apartmány a byty). Rozsah prác:
- denné obhliadkovanie nehnuteľností
- administratívna činnosť (vypĺňanie vzorových zmlúv, protokolov atď)
- komunikácia s existujúcimi klientmi
- nahlasovanie a vedenie evidencie údržby a opráv
- kontrola úhrad nájomného a užívania priestorov
- denná starostlivosť o nehnuteľnosti v správe (kontrola čistoty a technického stavu objektu)
- iné práce podľa zadania

Nutnou požiadavkou pre túto prácu sú komunikačné znalosti, obchodný duch, záujem o prácu, flexibilný pracovný čas a práca s PC.

V rámci tejto vstupnej pracovnej pozície je možný kariérny rast predovšetkým v oblastiach obchod a správa nehnuteľností, prípadne rozvoj v rámci iných oddelení spoločnosti ako back office a projektový management. S kariérnym rastom rastie aj finančné ohodnotenie jej zamestnancov.

Prípadná zručnosť zamestnanca pre výkon drobných opráv je vítaná, nie nutná.

Miesto výkonu prác:
Liptovský Mikuláš a okolie, Ružomberok
bez ďalekého cestovania, realizujeme vlastné lokálne projekty v Liptovskom regióne

Rozsah práce:
Práca na hlavný pracovný pomer (fixný plat), pracovná doba flexibilná, dvíhanie telefónu a obhliadkovanie do 20:00.

Mzda
Na živnosť (faktúru) cca. 1200 Eur / mesačne.
Zamestnanecký pomer dohodou od 850 Eur mesačne.

Pracovník bude mať k dispozícii automobil, notebook, firemný telefón a kanceláriu.

Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: [email protected], Predmet emailu: PRENAJOM LM
tel. kontakt: 0948 559 128

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Nutné kritériá:
Vodičský preukaz a prax viesť osobný automobil
MS Office, stredne pokročilý (MS Word a Excel)
Práca s PC, stredne pokročilý
Minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie
Časová flexibilita zamestnanca

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti nehnuteľností, ako správu nehnuteľností, inžiniersku činnosť, vedenie akvizičných procesov, cash flow analýzy a ďalšie služby v oblasti developmentu nehnuteľností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov