Pracovník na stavbe, údržbár, asistent – výpomoc a dokončovacie práce

KA Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacMzda od 850 Eur / mesačne v čistom
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka na výpomoc s koordináciou stavby a prípadné dokončovacie stavebné práce.
Náplň práce zahŕňa: sťahovanie, prevoz materiálu, maliarke práce, skladanie nábytku, pokládky podlahy, výpomoc pri správe vozidiel spoločnosti a iné rôzne pomocné práce.
Práce sú na existujúcich budovách vo vlastníctve spoločnosti a na nových projektoch.
Vhodné aj pre skúsených ale aj pre absolventov.

V prípade šikovnosti zamestnanca možnosť rozšírenia činnosti o účasť na väčších rekonštrukciách (zahŕňa práce ako tendrovanie, technický dozor, jednanie s dodávateľmi atď.).

Miesto výkonu prác:
Zvolen, Banská Bystrica

Ponúkame:
Dlhodobý, stabilný pracovný pomer
Technický pracovník bude mať k dispozícii firemné auto, telefón, notebook a kanceláriu
Zaškolenie
Možnosť zvýšenia platu v prípade šikovnosti zamestnanca

Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: alex.kreze@gmail.com, Predmet emailu: ÚDRŽBA BB-ZV
tel. kontakt: 0948 353 977

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:
Manuálna zručnosť
Vodičský preukaz.

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti nehnuteľností, ako správu nehnuteľností, inžiniersku činnosť, vedenie akvizičných procesov, cash flow analýzy a ďalšie služby v oblasti developmentu nehnuteľností.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Na Uhlisku 14
974 01 Banská Bystrica
www.kagroup.sk