Pridať inzerát

Technik slaboprúdových systémov (CCTV, EZS, EPS...)

K4FIN, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiacplat sa odvíja od praxe a miery samostatnosti
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáže a servis slaboprúdových systémov:
- kamerové systémy (CCTV)
- elektronické zabezpečovacie systémy (EZS)
- elektrická požiadna signalizácia (EPS)
- audiovrátniky a videovrátniky (DDS)
- prístupové systémy
- štrukturovaná kabeláž, optické siete
- špeciálne aplikácie a projekty

Práca IBA na živnosť.
Práca vyžaduje cestovanie, pracovný čas je flexibilný podľa potrieb klientov. Práca nie je vhodná pre absolventa. Vyberáme uchádzačov s praxou.

Bonus podľa výkonu
Firemné teambuildingy
Profesionálne školenia s certifikáciou
Práca s absolútnymi novinkami na trhu
Neobmedzený počet káv na firme :)

Hľadáme ľudí s nastavením: "Vieme, máme, dá sa..." a pozitívnym prístupom k práci. Ideálne keď je práca koníčkom, tak ako je u nás zvykom.

Pri výkone práce príde uchádzač do styku s najnovšími a modernými IP kamerami a NVR od renomovaných svetových výrobcov, hlavne značky Tiandy, Hikvision, Avigilon, Axis a ďalšími, a zabezpečovacími systémami PARADOX, SATEL. Naša firma sa vyprofilovala z malých koncových klientov (rodinné domy, firmy) na stredne veľké a veľké projekty - mestá, kasína, výrobné podniky, orgány verejnej a štátnej správy. V pandemickom roku 2020 sme narástli o 100% a máme zazmluvnené projekty. Ponúkame pre zodpovedných a pracovitých ľudí dlhodobú spoluprácu a ľudský prístup zo strany vedenia.

Pohovor sa bude konať na našej novej adrese Bystrická 25/D, Bratislava - Devínska Nová Ves.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, telekominukácie, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Najviac si ceníme:
- dochvíľnosť
- samostatnosť
- rozhodnosť
- zodpovednosť

Spoločnosť K4FIN, s.r.o. sa od roku 2008 zaoberá importom, dodávkami a montážami zabezpečovacích systémov. O spoločnosti sa dozviete najviac z nášho webu www.vidimvsetko.sk a z naších blogov www.vidimvsetko.sk/blog prípadne na Youtube: hľadajte vlogy Vidimvsetko.

Medzi naších klientov patria:
- najväčšia sieť kasín na SR
- rôzne mestá, obce
- elektrárne
- spoločnosť zabezpečujúca prevoz cenín
- najväčší dopravný podnik na SR
- nemocnice
- jedna z najväčších stredoeurópskych spoločností na integráciu bezpečnostných riešení

Sme draví, chceme rásť. Buďte s nami pri tom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bystrická 25/D
84107 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Janek
Tel.: +421907831541
E-mail: poslať životopis